O službě

Superstránka je služba, která vám umožňuje jednoduše prezentovat své osobní údaje, zájmy, koníčky nebo třeba podnikatelské zájmy na internetu. Superstránku získáte zdarma ke každé doméně zaregistrované u ACTIVE 24. Nemusíte zbytečne platit designérum nebo kodérům, vše si sami jednoduše obstaráte.

Průvodce službou

Proč si ji pořídit?

Během minuty budete mít svou internetovou identitu pod kontrolou. Každý si může snadno dohledat všechny vaše internetové profily na jednom místě. Superstránka neobsahuje žádnou reklamu a žádný spam. Získáte zdarma neotřelý web na vlastní jedinečné doméně jen v ceně registrace domény. Díky vlastní doméně s vaším jménem nebo názvem vaší společnosti se navíc umístíte na předních pozicích ve všech vyhledávačích.

Jak funguje?

Superstránku si naplníte vlastním textem, fotkami nebo odkazy na zajímavé weby, zároveň si Superstránku propojíte s vašimi dalšími profily sociálních sítí. Obsah z nich se automaticky natáhne na Superstránku, takže budete mít veškerý váš obsah na jednom místě.

Co si o službě myslí naši zákazníci

Rád bych vyjádřil pochvalu vašim službám. Jsme naprosto nadšeni projektem Superstránka. Pro dospívající děti a mládež vyrábíme výchovné fotopříběhy a protože jsme se chtěli pojistit, aby někdo cizí prostřednictvím internetu na naší myšlence neparazitoval, zaregistrovali jsme si u vás před časem doménu www.preventivnikomiksy.cz, která svým názvem charakterizuje to, čím se zabýváme. Když jsem zkoumal, jak doménu oživit, aby nebyla úplně prázdná, narazil jsem právě na možnost zřídit Superstránku. A musím vyjádřit obrovskou poklonu, ta služba je luxusní, výborná a všude o ní mluvíme, jakou perfektní věc nabízíte... Bc. Patrik Hujdus, Občanské sdružení Volání naděje

Komu je určena?

Superstránka je určena jak jednotlivcům, tak i skupinám osob, které chtějí být na internetu vidět a chtějí mít veškeré informace o sobě na jednom místě. Na Superstránce můžete prezentovat svůj životopis, portfolio veřejnou inicicativu nebo klidně informace o svém zájmovém kroužku. Superstránka je zároveň rychlým prezentačním nástrojem pro živnostníky, kavárny, restaurace i kamenné obchody, které se dosud na internetu nedaly dohledat.

Službu provozuje ACTIVE 24

ACTIVE 24, s.r.o.
Sokolovská 394/17
186 00 Praha 8

Tel.: +420 234 262 000
E-mail: info@active24.cz
Web: www.active24.cz

Účastníme se soutěže

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.