Podmínky použití

Službu Superstránka poskytuje ACTIVE 24, s.r.o., společnost, která se specializuje na profesionální služby v oblasti webhostingu a registrace domén.

Superstránka je zdarma ke každé .CZ doméně zaregistrované u ACTIVE 24, tj. v případě objednávky hradíte pouze standardní registrační poplatek za .CZ doménu na 1 rok, tedy 199,- Kč bez DPH.

O zřízení Superstránky budete informováni e-mailem, ve kterém vám zašleme také jméno a heslo pro přihlášení do administrace. V případě prodloužení provozu domény na další rok, je automaticky prodloužen i provoz Superstránky. Superstránku je možné kdykoliv zrušit. V případě ukončení provozu domény u ACTIVE 24 bude ukončen i provoz Superstránky.

Co je to Superstránka

Superstránka je služba, která vám umožnuje jednoduše prezentovat své osobní údaje, zájmy, koníčky nebo třeba podnikatelské zájmy na internetu. Ke každé doméně zaregistrované u ACTIVE 24 získáte zdarma Superstránku. Nemusíte zbytečne platit designérum nebo kodérům, vše si sami jednoduše obstaráte.

Výhody Superstránky

  • Vaše webová vizitka na vlastní jedinečné doméně.
  • Díky jednoduchému ovládání vytvoří za pár minut vlastní web i úplný laik.
  • Na Superstránku snadno napojíte svůj Facebook účet, fotogalerie na Google Picasa a další služby.

Službu provozuje ACTIVE 24

ACTIVE 24, s.r.o.
Sokolovská 394/17
186 00 Praha 8

Tel.: +420 234 262 000
E-mail: info@active24.cz
Web: www.active24.cz

Účastníme se soutěže

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.